Слухати

«Громадська хвиля» знову виходить на «Українському Радіо»

11 липня 2016 - 15:51
Від сьогодні, 11 липня 2016 року, вечірня прямоефірна програма «Громадська хвиля» повертається на УР-1
«Громадська хвиля» знову виходить на «Українському Радіо» / Новини на Громадському радіо

«Громадська хвиля» повертається на «Українське Радіо» в оновленому форматі. Відтепер, програма звучатиме на частотах «Громадського радіо» з 20.07 до 22.00. А на хвилі «Українського радіо» з 22.10 до 22.59 щоденно у прямому ефірі виходитиме одна година програми, яку журналісти «Громадського радіо» готують для Першого каналу Українського радіо. В оновленій «Громадській хвилі» лунатиме підсумкова добірка найцікавіших розмов, які трапились протягом дня.

До цього моменту, 23 червня «Громадське радіо» і «Українське радіо» підписали меморандум про повернення вечірньої прямоефірної програми «Громадська хвиля» на частоти УР-1.

Нагадаємо, у зв’язку із закінченням договору, 1 квітня призупинилось мовлення «Громадської хвилі» на частоті УР-1

6 квітня «Громадське радіо» звернулося до НТКУ із ініціативою сприяти поверненню програми «Громадська хвиля» в ефір Першого каналу Українського радіо.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+