Слухати

Прокуратура вимагає для ґвалтівника 16-річної реального покарання

11 липня 2016 - 18:42 168
Вироком Іванківського районного суду Київської області засуджено  24-річного чоловіка на 4 роки позбавлення волі з іспитовим строком на 2 роки. Також він мав виплатити постраждалій 3000 гривень

При ухваленні такого вироку судом взято до уваги, що обвинувачений раніше не судимий, є учасником Антитерористичної операції на сході країни, має на утриманні 2 малолітніх дітей, а тому може стати на шлях виправлення без відбування реального покарання.

«Прокуратура не погоджується із таким рішенням суду та вважає, що судом не в повній мірі враховано те, що обвинувачений не визнав вину у вчиненому злочину ні під час досудового розслідування, ні в суді. Також, не може залишатися поза увагою той факт, що цей злочин військовослужбовець вчинив у стані алкогольного сп’яніння та по відношенню до неповнолітньої. Крім того, у судовому засіданні потерпіла та прокурор наполягали на призначенні правопорушнику лише реального позбавлення волі», —йдеться в повідомленні прокуратури Київської області.

Також зазначається, що принципово не погоджуючись із вироком суду прокуратурою оскаржено незаконний вирок в апеляційному порядку.

Нагадаємо, що в липні минулого року, військовослужбовець, в стані алкогольного сп’яніння, застосовуючи силу до неповнолітньої, задовольнив свою статеву пристрасть неприроднім способом.

Його дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом вчинене щодо неповнолітньої) КК України.

Оприлюднене рішення суду викликало обурення в соцмережах. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+