Слухати

Які особливості вступної компанії 2016 року? На що сподіватись переселенцям?

11 липня 2016 - 10:10
Абітурієнти можуть подавати 15 заяв за 5 спеціальностями в різних вишах. Всі абітурієнти подаватимуть документи в електронній формі. Подання документів завершиться о 18.00 27 липня
Які особливості вступної компанії 2016 року? На що сподіватись переселенцям? / Новини на Громадському радіо

Творчі конкурси проводяться у декілька сесій — з 18 до 27 липня, а вступні іспити і співбесіди — з 21 до 28 липня.

У 2016 році абітурієнти можуть подати до 15 заяв на 5 різних спеціальностей.

Рейтинговий список вступників, які вступають до навчальних закладів для отримання ступеня бакалавра, із зазначенням рекомендованих до зарахування, формується на основі конкурсного бала і пріоритетності заяв по кожному вузу і спеціальності із зазначенням можливості зарахування абітурієнтів на місця державного замовлення не пізніше 12.00 1 серпня, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти на навчання за державним замовленням, згідно з правилами прийому до вищих навчальних закладів у 2016 році відбувається не пізніше 12.00 6 серпня.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич повідомила, що в цьому році близько 50% випускників зможе вступити на бюджет.

Нагадаємо, що з’явилась відеоінструкція, як школярам з зони АТО вступити до вишів України.

Також абітурієнтам з АТО спростили процедуру вступу до українських вишів

Про правила вступу повідомляли і в Таврійському університеті ім. Вернадського.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+