Слухати

Мінінфраструктури планує будівництво платних доріг  / Новини на Громадському радіо

Мінінфраструктури планує будівництво платних доріг

12 липня 2016 - 09:36
«Предметні переговори щодо запуску платних доріг ми можемо розпочати в наступному році», — зазначив міністр інфраструктури

«Перший елемент нашого плану — створення концесійного законодавства, другий крок — створення дорожнього фонду. Маючи ці дві інтегральні частки ми зможемо почати переговори з потенційними інвесторами.

Зацікавлені інвестори вже є, але зараз ми не можемо надати необхідні для них гарантії, – сказав в ефірі «Громадського радіо» міністр інфраструктури Володимир Омелян. – Третя кільцева навколо Києва, відрізок від варшавського шосе до одеського, а також південний напрям від Києва до Умані є потенційно цікавими ділянками, тому що там досить високий трафік».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+