Слухати

Тепер контракти можна розірвати, не чекаючи «завершення особливого періоду»

12 липня 2016 - 15:35
Верховна рада прийняла закон, що дозволяє військовим, які на початку АТО уклали контракти з поміткою «до завершення особливого період» розірвати або укласти такі контракти заново
Тепер контракти можна розірвати, не чекаючи «завершення особливого періоду» / Новини на Громадському радіо

За відповідне рішення проголосували 233 депутати. Депутат від «Батьківщини» Альона Шкрум заявила, що наразі на фронті служать близько 20 тисяч людей, які на початку АТО уклали такі контракти і досі не можуть звільнитися. Законопроект Громадському радіо прокоментувала одна з його лобисток — керівниця Громадської організації Юридична Сотня Леся Василенко

«Хлопці, які заключали контракт влітку 2014 року, очікували, що це буде швидка перемога і вони зможуть дуже швидко піти додому, а вони врешті-решт опинились з контрактами безстроковими, контрактами, які фактично означають службу до кінця «особливого періоду». Невідомо, коли він мав би настати. Власне кажучі, вони опинились в ситуації, якщо так можна сказати, рабства армії».

Тепер ті, хто відслужив 18 місяців під час дії «особливого періоду», вони мають право звільнитися та заключити строкові контракти (12 або 18 місяців). 

Законопроект, на думку керівниці Юридичної сотні, покращить моральну атмосферу у Збройних Силах і торкнеться він близько 20 000 людей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+