Слухати

Вагітні з «ЛНР» бажають народжувати в Україні — ОБСЄ

12 липня 2016 - 16:45
На контрольному пункті в'їзду-виїзду «Станиця Луганська» вагітна жінка повідомила представникам місії ОБСЄ, що збирається народжувати в Україні
Вагітні з «ЛНР» бажають народжувати в Україні — ОБСЄ / Новини на Громадському радіо

Жінка повідомила спостерігачам, що вона буде народжувати в лікарні, розташованої в Станиці Луганській, йдеться в звіті місії за 9-10 липня.

З цією метою вона проходить через контрольний пункт у Станиці кожні два тижні.

«Вагітна молода жінка розповіла СММ, що вона, проживаючи в Луганську, проходить блокпост на підконтрольну уряду територію кожні два тижні, оскільки вона планує народжувати в лікарні, розташованій в Станиці Луганській, щоб отримати українське свідоцтво про народження», — зазначається в звіті.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+