Слухати

Де у столиці можна буде з'їхати з 300-метрової гірки?

13 липня 2016 - 09:40
В Музеї національної архітектури й побуту «Пирогово» з’явиться водяна гірка Water Hill довжиною 300 м
Де у столиці можна буде з’їхати з 300-метрової гірки? / Новини на Громадському радіо

Вона праюватиме два дні — 23 і 24 липня. Спуск, розміри якого перевищують 3 футбольних поля, буде складатися з 2 трас загальною шириною 6 м. Швидкісний з’їзд буде забезпечений сильним напором води.

Проїхатися можна буде на надувному колі. Його можна буде принести з собою або орендувати за 100 гривень в касі атракціону, повідомляє kyiv.ridna.ua.

girka.jpg

Гірка // kyiv.ridna.ua
Гірка
kyiv.ridna.ua

Вартість одного спуску для дорослого — 50 грн. Квиток відразу на три спуска коштуватиме в 100 грн., на вісім — в 250 грн. Для дітей вхід безкоштовний.

Атракціон Water Hill цього літа їздить великими містами України. З гірки вже спускалися жителі Чернігова і Харкова, а найближчими вихідними, 16 і 17 липня, її чекають у Дніпрі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+