Слухати

Президент запропонував волонтерці посаду заступника міністра

13 липня 2016 - 09:15 45
Президент України Петро Порошенко запропонував волонтеру, медику, директору гуманітарних ініціатив Всесвітнього конгресу Українців Уляні Супрун стати заступником міністра охорони здоров'я

Петро Порошенко привітав Уляну Супрун з річницею отримання українського громадянства і запропонував посаду в Міністерстві охорони здоров’я. Він заявив, що звернувся до уряду з проханням призначити її на посаду заступника міністра охорони здоров’я, повідомляє прес-служб Президента.

suprun.jpeg

Уляна Супрун і Петро Порошенко // Сайт Президента України
Уляна Супрун і Петро Порошенко
Сайт Президента України

«Дуже розраховую на Вас. Раніше ми з Вами приділили увагу військовій медицині, і наші воїни отримали забезпечення ліками, аптечками, послугами медиків. Але зараз завдання більш амбітна», — сказав Порошенко.

Першочерговою метою для Супрун Президент назвав розробку і затвердження стратегії реформування галузі охорони здоров’я. Він попросив волонтерку за короткий термін спільними зусиллями разом з урядом і Верховною Радою підготувати пропозиції і винести їх на розгляд суспільства. Президент повідомив, що проект стратегії реформування галузі охорони здоров’я буде розглянуто на засіданні Ради національної безпеки та оборони.

«Завжди галузь була символом корупції: в фармакології, медичних послугах, в закупівлі медичного обладнання та будівництві нових лікарень. Прозора та ефективна процедура викличе довіру людей», — додав Порошенко.

У свою чергу, Супрун погодилася з необхідністю швидкої розробки і затвердження стратегії реформи охорони здоров’я і презентації її громадянам, щоб вони зрозуміли, чому система змінюється, і не боялися змін.

«Як є політична воля, тоді все вийде. З вашою підтримкою, думаю, ми зможемо подолати багато проблем», — додала Супрун.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+