Слухати

Як виглядає облаштований кордон з Росією? Відео / Новини на Громадському радіо

Як виглядає облаштований кордон з Росією? Відео

13 липня 2016 - 11:10
У Харківській області державна програма по зміцненню кордону з Російською Федерацією практично виконана. Залишаються питання по прикордонних землях в Вовчанському і Дворічанському районах

Фермерам і пайовикам, які віддали свої земельні ділянки під зведення інженерних споруд по зміцненню кордонів Харківської області, все компенсують, каже начальник Госгеокадастра Євген Оберемок. Які саме ділянки взамін отримають фермери — стане відомо вже восени,  повідомляє МГ Об’єктив. 

Також, кажуть в Геокадастр, йде робота по виділенню земель прикордонникам — учасникам АТО. Під садівничий кооператив для 39 осіб виділено п’ять гектарів землі в Дергачівської районі. Ще 40 осіб — отримають землю в Вовчанському районі. За допомогу в зміцненні Харківських кордонів нагороджено керівника облуправління госгеокадастра Євгена Оберемко почесною грамотою.
 
В Харківську область прибули 25 прикордонників-строковиків.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+