Слухати

Афанасьєв, Савченко та ще сотня киян привітала Сенцова із Днем народження

14 липня 2016 - 00:57 54
На Майдані Незалежності вітали Олега Сенцова, який зараз перебуває ув’язненений в Якутії. Політв’язню 13 липня виповнилось 40 років

До Лядських воріт прийшло привітати ув’язненого кримчанина понад сотня людей. Серед них — відомі журналісти та активісти таких громадських організацій як Євромайдан SOS, «Комітет солідарності» та правозахисна організація Amnesty International.

img_1216.jpg

Олега Сенцова вітали з Днем народження // \"Громадськое радіо\"
Олега Сенцова вітали з Днем народження
«Громадськое радіо»

Присутні зачитували уривки із книги розповідей Сенцова, а згодом відпустили у небо кульки із надписом «Free Sentsov». Також люди підписували відкритки, які потім перенаправлять до в’язниці.

На події була присутня сестра ув’язненого Наталя Каплан. Вона говорила про те, що така підтримка є надзвичайно важливою для брата.

«Он говорит, что он чувствует поддержку, И для него это очень важно, потому что вы представте: сидите в заперти, и вы как бы изолированы, и тут вы видите, все равно просачивается, что о вас не забыли, что за вас борются. Конечно, это придает сил… Я думаю, что буду банальна в поздравлениях и пожелаю ему свободу», — говорить Наталя Каплан.

Привітати Сенцова прийшли також звільнені політв’язні із Російської Федерації Геннадій Афанасьєв та Надія Савченко.

img_1220_0.jpg

Геннадій Афанасьєв // \"Громадське радіо"
Геннадій Афанасьєв
«Громадське радіо»


Геннадій Афанасьєв закликав людей писати листи політв’язням: «Будь ласка, проявіть свою людськість, пишіть, розповідайте. Доносіть до суспільства. Розповідайте, що така людина може зробити одна проти цілої системи. Проти цілої Російської Федерації. Ми його врятуємо. Він повернеться. І наша команда, і наш народ як він звільнив мене, так ми усі разом звільнимо Олега Сенцова».

Наталка Роп, Київ, «Громадське радіо»

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+