Слухати

Буду до всіх подавати скарги, але вони не повернуть 524 дні в неволі — Коцаба

14 липня 2016 - 15:55
Апеляційний суд Івано-Франківщини виправдав журналіста Руслана Коцабу, засуждженого за перешкоджання Збройним Силам України, і звільнив його у залі суду.
Буду до всіх подавати скарги, але вони не повернуть 524 дні в неволі — Коцаба / Новини на Громадському радіо

Про це в коментарі Громадському радіо повідомила адвокат Коцаби Тетяна Монтян.

«Апеляційний суд Івано-Франківської області задовольнив повністю апеляцію нашу апеляцію і відхилив апеляцію прокуратури. Залишив без змін вирок виправдання за зраду України і сам виправдав за перешкоджання діяльності Збройних сил. Це була резолютивна частина і ми, навіть, послухали на радощах оголошення з приводу тексту», — сказала  Тетяна Монтян.

В свою чергу, сам Руслан Коцаба в ексклюзивному коментарі Хронікам Донбасу зазначив, що тепер вимагатиме компенсації від правоохоронних органів за кримінальне переслідування та ув’язнення.

«Звичайно, що буду передавати заяву і про компенсацію, і заяву про незаконне утримання, заяву про тримання під вартою і заяву про незаконне обвинувачення і про фальсифікацію свідчень. До всіх буду подавати скарги. Але, розумієте, вони все одно не повернуть мені здоров’я, ні ці 524 дні в неволі».

Руслан Коцаба у січні 2015 року розпочав кампанію “Я проти мобілізації”. СБУ відкрила проти нього провадження за статтями «Державна зрада» та «Перешкоджання Збройним силам України». У травні цього року Івано-Франківський міський суд виправдав Коцабу за статтею Державна Зрада, але засудив за статтею про перешкоджання Збройним Силам на три з половиною роки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+