Слухати

Вила та електролампочки як форма агітації: передвиборчі хитрощі кандидатів

14 липня 2016 - 16:27
Напередодні проміжних виборів у Верховну раду Комітет виборців України фіксує спроби легалізації підкупу виборців,
Вила та електролампочки як форма агітації: передвиборчі хитрощі кандидатів / Новини на Громадському радіо

Про це Громадському радіо повідомив голова КВУ Олексій Кошель. Він зазначив, що деякі кандидати роздають гроші з виборчого фонду, інші маскують підкуп під агітацію.

«Скажімо, в Чернігові один з кандидатів роздав близько 15 тисяч енергозберігаючих електролампочок, пояснюючи виборцям і журналістам, що це не є підкупом, а є формою агітації. Або, скажімо, на Херсонщині один з кандидатів роздає виборцям сільгоспперманент і говорить також, що це не є підкупом, оскільки вила є символом його політичної партії  партії».

Керівник КВУ закликає правоохоронні органи розслідувати усі повідомлення про підкуп.

Нагадаємо, сьогодні прес-секретар поліції Луганщини Тетяна Погукай повідомила, що в правоохоронні органи області надійшло 7 заяв про підкуп виборців.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+