Слухати

У Севастополі продають футболки зі знаменитим «Дєржитєсь» Медведєва

15 липня 2016 - 17:53
«Грошей немає, тримайтесь тут, щастя, здоров’я», — нещодавній вислів російського прем’єр-міністра Дмитра Медведєва у розмові з кримськими пенсіонерами — з розряду мемів перейшов у статус сувенірів
У Севастополі продають футболки зі знаменитим «Дєржитєсь» Медведєва / Новини на Громадському радіо

Тепер окрім стандартного Путіна урізних іпостасях майже на кожній ятці із туристичними штучками можна знайти футболки із главою Уряду РФ. Причому вони настільки популярні, що продавці часто попереджають туристів — «Дмитра руками не чіпати».

_mg_8221.jpg

Денег нет, но вы держитесь // «Громадське радіо»
Денег нет, но вы держитесь
«Громадське радіо»

Окрім Медведєва на полицях можна знайти й футболки зі Сталіним, червоні рушники із гербом СРСР. Також популярні дитячий одяг, стилізований під військову форму та тільняшки.

_mg_8222.jpg

Дитячий одяг  // «Громадське радіо»
Дитячий одяг
«Громадське радіо»

В одному місці, на подив, продають українські вишиванки – авторства фабрики з Західної України. Їх можна придбати за 3000 рублів (близько 1000 грн).

img_8231.jpg

Українські вишиванки в Криму // «Громадське радіо»
Українські вишиванки в Криму
«Громадське радіо»

Кореспондент з Криму для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+