Слухати

Український фотограф переміг на міжнародному фестивалі з роботами про бійців АТО

15 липня 2016 - 10:43
Український фотограф Олексій Фурман отримав гран-прі міжнародного фестивалю IAFOR Documentary Photography Award
Український фотограф переміг на міжнародному фестивалі з роботами про бійців АТО / Новини на Громадському радіо

Цього року темою фестивалю документальної фотографії стала справедливість. Фурман був одним зі 150 учасників з понад 50 країн світу, повідомляється на сайті премії.

Свої конкурсні роботи Фурман присвятив труднощам психологічної реабілітації бійців, які пройшли АТО.

У коментарі до своїх робіт він додав, що збирається відзняти до 15 фотоісторій про молодих солдатів-українців, які отримали поранення під час бойових дій на Донбасі.

У своїй презентації проекту Фурман розповів організаторам конкурсу про те, що за час гібридної війни РФ в Україні з травня 2014 року загинуло понад 9 тисяч людей, ще 5 тисяч військовослужбовців були поранені.

Премія конкурсу передбачає нагороду переможцю — одну тисячу британських фунтів. Також роботи Фурмана візьмуть участь у виставках у Великобританії та Японії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+