Слухати

Які вони — українські миротворці? Відео від Військового ТБ України

15 липня 2016 - 13:06
Сьогодні в Україні відзначають професійне свято миротворці. Військове телебачення представило ролик, в якому найяскравіші кадри українських військових миротворців
Які вони — українські миротворці? Відео від Військового ТБ України / Новини на Громадському радіо

З 1992 року в військових операціях взяло участь 37 000 українських військовослужбовців, 50 з них — загинуло.

До набуття незалежності, українці брали участь у миротворчих операціях ООН від СРСР. Хоча, зазвичай, цих громадян України, не зараховують до офіційної статистики, на відміну від інших країн СНД, зазначається у Вікіпедії.

Наприкінці 2012 року колективом офіцерів ЗС України під керівництвом полковника запасу Сергія Грабського було засновано Всеукраїнське об’єднання «Союз учасників миротворчих операцій» яке об’єднало у своїх лавах учасників операцій з підтримки миру під егідою ООННАТООБСЄ та інших міжнародних організацій з метою визначення статусу цієї категорії, та гарантій їх соціального захисту.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+