Слухати

Забудовник Войцехівський завдав державі збитків на 15 млн. грн, —Нацполіція

15 липня 2016 - 22:00
Сьогодні Національна поліція вручила підозру і затримала відомого забудовника Анатолія Войцехівського. Крім того, на його майно і земельні ділянки накладено арешт за погодженням ГПУ
Забудовник Войцехівський завдав державі збитків на 15 млн. грн, —Нацполіція / Новини на Громадському радіо

Про подробиці та причини затримання розповідає телефоном пресс-секретар Національної поліції України Ярослав Тракало.

«Сьогодні за вказівкою Генеральної прокуратури, яка здійснює кримінальне керівництво у цьому кримінальному провадженні, пан Войцехівський був викликаний до головного слідчого управління Національної поліції України. Коли він прибув, йому була оголошена підозра у вчинені злочинів за низкою статей кримінального кодексу, після чого він був затриманий.

Варто додати, що у процесуальних діях, як простому підозрюваному, йому було забезпечена участь адвоката.

Завтра ми будемо звертитися до Печерського районного суду міста Києва з проханням взяти його під варту.

Слідство встановило, що впродовж 2012-2014 років службові особи однієї із компаній під керівництвом Войцехівського самовільно зайняли 42 ділянки в Києві і розпочали на них самовільне будівництво, чим, власне, завдали територіальній громаді Києва та державі збитків в особливо великих розмірах на суму майже 15 млн. грн», — пояснює Тракало.

«На даний момент вже накладено арешт на 17 земельних ділянок на території міста Києва і на 15 завершених і незавершених будівництв, а також на 94 об’єкти нерухомості, які належать Войцехівському», — додає пресс-секретар Нацполіції.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+