Слухати

На голову правління Transparency International скоєно подвійний напад

16 липня 2016 - 10:37
Також у Андрія Марусова викрадено документи с поточною діяльністю та архівом Transparency International
На голову правління Transparency International скоєно подвійний напад / Новини на Громадському радіо

Про це він повідомив на своїй Фейсбук-сторінці і розцінює те, що сталось, як «грубий тиск на українське відділення Transparency International у зв’язку з її принципової антикорупційною діяльністю».

«На минулому тижні ТИ Україна спільно з британським відділенням організації провела семінар за участю міжнародних експертів з впровадження незалежного антикорупційного суду і громадського моніторингу корупції в сфері оборони», — зазначив голова правління в Transparency International Ukraine.

Він нагадав, що організація засудила поновлення військового прокурора АТО Костянтина Куліка на посаді. І разом з тим зазначив, що Костянтин Кулик та військовий прокурор Анатолій Матіос публічно звинуватили члена правління Transparency International Україна Віталія Каська в тому, що він нібито гальмував розслідування корупційної діяльності Курченко.

«Я не вірю в випадковий збіг цих обставин, хоча і не маю документальних підтверджень умисного характеру крадіжки і нападів», — підкреслив Андрій Марусов та додав, що співробітники патрульної поліції не затримали першого нападника, «хоча напад стався в їх присутності, на очах десятка свідків».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+