Слухати

На голову правління Transparency International скоєно подвійний напад

16 липня 2016 - 10:37 110
Також у Андрія Марусова викрадено документи с поточною діяльністю та архівом Transparency International

Про це він повідомив на своїй Фейсбук-сторінці і розцінює те, що сталось, як «грубий тиск на українське відділення Transparency International у зв’язку з її принципової антикорупційною діяльністю».

«На минулому тижні ТИ Україна спільно з британським відділенням організації провела семінар за участю міжнародних експертів з впровадження незалежного антикорупційного суду і громадського моніторингу корупції в сфері оборони», — зазначив голова правління в Transparency International Ukraine.

Він нагадав, що організація засудила поновлення військового прокурора АТО Костянтина Куліка на посаді. І разом з тим зазначив, що Костянтин Кулик та військовий прокурор Анатолій Матіос публічно звинуватили члена правління Transparency International Україна Віталія Каська в тому, що він нібито гальмував розслідування корупційної діяльності Курченко.

«Я не вірю в випадковий збіг цих обставин, хоча і не маю документальних підтверджень умисного характеру крадіжки і нападів», — підкреслив Андрій Марусов та додав, що співробітники патрульної поліції не затримали першого нападника, «хоча напад стався в їх присутності, на очах десятка свідків».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+