Слухати

Українські прикордонники відреагували на спробу перевороту у Туреччині

16 липня 2016 - 14:47 119
Через події у Туреччині українські прикордонники підсилять південну ділянку кордону

«В пунктах пропуску для авіаційного та морського сполучення здійснюється посилений прикордонний контроль. Активізовано оперативні та режимні заходи, підвищено рівень обміну інформацією та взаємодії підрозділів прикордонного відомства з СБУ, Нацполіцією та Нацгвардією», — зазначають у прес-центрі відомства.

Зазначається, що особлива увага приділяється морській ділянці.

Підвищено готовність до дій сил морської охорони та прикордонної авіації, забезпечено посилений моніторинг обстановки в територіальному морі та районах виключної (морської) економічної зони.

Разом з тим Держприкордонслужба звертається  до громадян, які планують свої поїздки до Туреччини, врахувати дану інформацію та з розумінням віднестися до вжитих мір безпеки на державному кордоні.

Нагадаємо, в ніч на 16 липня в Туреччині була спроба державного перевороту. Зараз влада Туреччини запевняє, що контролює ситуацію. Втім, за останніми даними, кількість загиблих становить 190 людей. Це більше 90 прихильників президента Ердогана (41 поліцейський, 2 військових, 47 цивільних) і 104 путчісти. 

Кількість затриманих після спроби перевороту у Туреччині становить більше 2800 людей.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+