Слухати

Українські прикордонники відреагували на спробу перевороту у Туреччині

16 липня 2016 - 14:47
Через події у Туреччині українські прикордонники підсилять південну ділянку кордону
Українські прикордонники відреагували на спробу перевороту у Туреччині / Новини на Громадському радіо

«В пунктах пропуску для авіаційного та морського сполучення здійснюється посилений прикордонний контроль. Активізовано оперативні та режимні заходи, підвищено рівень обміну інформацією та взаємодії підрозділів прикордонного відомства з СБУ, Нацполіцією та Нацгвардією», — зазначають у прес-центрі відомства.

Зазначається, що особлива увага приділяється морській ділянці.

Підвищено готовність до дій сил морської охорони та прикордонної авіації, забезпечено посилений моніторинг обстановки в територіальному морі та районах виключної (морської) економічної зони.

Разом з тим Держприкордонслужба звертається  до громадян, які планують свої поїздки до Туреччини, врахувати дану інформацію та з розумінням віднестися до вжитих мір безпеки на державному кордоні.

Нагадаємо, в ніч на 16 липня в Туреччині була спроба державного перевороту. Зараз влада Туреччини запевняє, що контролює ситуацію. Втім, за останніми даними, кількість загиблих становить 190 людей. Це більше 90 прихильників президента Ердогана (41 поліцейський, 2 військових, 47 цивільних) і 104 путчісти. 

Кількість затриманих після спроби перевороту у Туреччині становить більше 2800 людей.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+