Слухати

Скільки коштуватиме нічна прогулянка в «ЛНР»?

17 липня 2016 - 14:37
Порушникам комендантської години в «ЛНР» виписуватимуть штрафи
Скільки коштуватиме нічна прогулянка в «ЛНР»?  / Новини на Громадському радіо

Відповідно до прийнятого «народною радою» «Кодексу про адміністративні правопорушення ЛНР», тих, хто любить нічні прогулянки по містах непідконтрольної території Луганщини тепер штрафуватимуть, залучатимуть до участі в обов’язкових роботах або застосовуватимуть до них адміністративний арешт, повідомляє Луганськінформцентр.

Отже, порушення режиму «комендантської години» на одну годину і більше тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від 500 до 2000 руб., або обов’язкові роботи на строк від 20 до 40 годин.

Посадові особи за порушення режиму комендантської години будуть каратися адміністративним штрафом від 2000 до 5000 руб., або обов’язковими роботами на строк від 20 до 40 годин.

Якщо ж порушник затриманий в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, його чекає адміністративний штраф в розмірі від 2000 до 5000 руб.,  або обов’язкові роботи на строк від 20 до 100 годин, або адміністративний арешт на строк до 15 діб.

Посадові особи, якщо будуть затримані напідпитку платитимуть від 5000 до 10 000 руб., або будуть залучені на обов’язкових роботах на строк від 40 до 200 годин, або на них буде накладено адміністративний арешт на строк до 15 діб.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+