Слухати

У Дніпрі невідомі прикидались членами ОПОРИ та погрожували спостерігачу

17 липня 2016 - 19:01
У Дніпрі, на дільниці 27-го округу, де відбуваються вибори народного депутата, невідомі, які прикидалися членами «Опори», погрожували спостерігачеві
У Дніпрі невідомі прикидались членами ОПОРИ та погрожували спостерігачу / Новини на Громадському радіо

Невідомі особи спортивної зовнішності погрожували спостерігачеві «Опори», коли привезли на дільницю № 121 305 пакети з харчами, повідомляє Радіо Свобода з посиланням на прес-секретаря «Опори» Юліюї Лисенко.

«За словами голови комісії Семчук Вікторії Вікторівни, в пакетах була їжа. Коли спостерігач поцікавилася, ким були рознощики їжі, то виявилося, що в журналі реєстрації навпроти їхніх прізвищ написано «Опора», хоча спостерігачів із такими прізвищами ВГО «Громадянська мережа «Опора» не подавала на реєстрацію. Голова комісії не змогла пояснити, з якими посвідченнями вони були, лише сказала: «З якимись червоненькими», — поінформували в «Опорі».

Там зазначили, що коли чоловіки виходили з дільниці, спостерігач «Опори» намагалася сфотографувати їх, після цього один з чоловіків погрожував розбити її телефон.

Напередодні регіональне представництво Громадянської мережі «Опора» заявляло, що має інформацію про можливі провокації на довиборах — незаконне використання символіки або назви їхньої організації.

У громадській організації попереджали, що їхні спостерігачі не мають при собі ніякої символіки. Натомість кожен офіційний спостерігач, як і належить, має при собі належне посвідчення спостерігача та зобов’язаний пред’явити його на вимогу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+