Слухати

«Їх легко обдурити», — Надія Савченко про виборців на Луганщині

17 липня 2016 - 16:03
Народний депутат України Надія Савченко, сьогодні 17 липня, подорожувала по Луганській області, де проходять вибори
«Їх легко обдурити», — Надія Савченко про виборців на Луганщині / Новини на Громадському радіо

Своїми враженнями від того, як проходять вибори на 114-му окрузі, вона поділилась з журналісткою Громадського радіо Тетяною Козак.

«Люди зневірені, люди малоосвічені, не мають правової грамотності. Звичайно, їх легше всього обдурить. Тому, у цьому регіоні цим користуються, тут більше всього бардаку. Да, я все це бачу, я все це спостерігаю і вважаю, ці вибори нічого не вирішать. Ці кандидати не змінять владу яка уже є, вони не добавлять їй краси і честі, і совісті», — впевнена Надія Савченко.

Вона зазначила, що не була свідком істотних порушень на цих виборах, втім, уточнила, що не сильно обізнана у виборчому законодавстві.

Народний депутат повідомила, що на Луганщину приїхала не спостерігати за виборами, а щоб поспілкуватись з людьми та зрозуміти, яким чином закінчити війну.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+