Слухати

У Києві дослідники розробили екологічний одноразовий посуд з соломи

18 липня 2016 - 10:44
Після використання такий посуд стане хорошим добривом
У Києві дослідники розробили екологічний одноразовий посуд з соломи / Новини на Громадському радіо

Одна з українських команд європейського екологічного конкурсу ClimateLaunchpad в Києві представила свій проект одноразового посуду, про це повідомляє у спільноті на Facebook Greencubator.

Одноразовий посуд виготовлений з крохмалю та пшеничної соломи. Після використання  він є хорошим добривом. 

13 731 054_10 153 760 578 312 475_8 000 612 945 926 143 044_o.jpg

Екологічний одноразовий посуд // greencubator
Екологічний одноразовий посуд
greencubator

ClimateLaunchpad — найбільший європейський клінтех-конкурс від Climate-KIC. Цього року він пройшов і в Україні. Мета конкурсу – прокласти швидкий  шлях від бізнес-ідей в сфері  чистих технологій до динамічних компаній, які творять низьковуглецеве майбутнє. ClimateLaunchpad шукає клінтек таланти з усієї Європи і допомагає перетворювати зелені ідеї в глобальні бізнеси.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+