Слухати

У мережу виклали відео жахливої дороги на курорт Ворохта у Карпатах

18 липня 2016 - 13:01
Дорога на популярному напрямку з суцільними ямами та вибоїнами
У мережу виклали відео жахливої дороги на курорт Ворохта у Карпатах / Новини на Громадському радіо

Дорога Р-24 – автомобільний шлях регіонального значення у Івано-Франківській, Тернопільській і Хмельницькій областях. 

Вісім кілометрів дороги проходить через селище Ворохта.

У мережу виклали відео, у якому вона жахливому стані, не дивлячись на те, з що Р-24 в частині від Кривопільського перевалу починається маршрут сходження на найвищу вершину України — Говерлу. Щороку тисячі туристів користуються дорогою.  

Воро́хта — селище міського типу Яремчанської міськради Івано-Франківській області. Розташоване на висоті 850 метрів над рівнем моря, на річці Прут. Курорт Ворохта є центром підготовки українських спортсменів зі стрибків із трампліна,біатлону, лижних перегонів. Ворохта входить до складу Карпатського національного природного парку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+