Слухати

5 інвесторів претендують на викуп Лук’янівського СІЗО

19 липня 2016 - 16:47
Планується, що за містом збудують нове СІЗО, після чого забудують його територію у Києві
5 інвесторів претендують на викуп Лук’янівського СІЗО / Новини на Громадському радіо

Для Лук’янівського СІЗО знайшли п’ять інвесторів, двоє з яких — іноземні, — про це повідомила перший заступник міністра юстиції України Наталія Севастьянова під час прес-туру в СІЗО. Для будівництва нового СІЗО у пенітенціарної служби є дві ділянки за межами Києва. Севастьянова каже, що будувати ізолятор будуть за зразками західних тюрем. На будівництво планують витратити максимум 30 000 євро, — розповіла представниця Мін’юсту, передає кореспондент з «Громадського радіо». 

«Сьогодні ми шукаємо механізми, які використовували наші міжнародні партнери, коли застосовуючи механізм державного партнерства з залученням інвестора, будувалася нова установа за межами міста, а після цього, на місці старої установи, будувалися інші об’єкти», — заявила Севастьянова.

sevastyanova.jpg

Наталія Севастьянова // «Громадське радіо»
Наталія Севастьянова
«Громадське радіо»

Визначитися з інвестором, який будуватиме новий слідчий ізолятор за межами Києва, Мін’юст планує до нового року.

graty_sizo.jpg

Грати СІЗО //
Грати СІЗО

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+