Слухати

Більше 900 тисяч вибухонебезпечних предметів знешкодили в зоні АТО

19 липня 2016 - 18:24
Таку цифру нарахували військові від початку АТО на Донбасі. Про це повідомив начальник Головного управління оперативного забезпечення Збройних сил України генерал-майор Микола Кравчук
Більше 900 тисяч вибухонебезпечних предметів знешкодили в зоні АТО / Новини на Громадському радіо

mykola_kravchuk.jpg

Микола Кравчук // Громадське радио
Микола Кравчук
Громадське радио

«Коли почалось АТО в нас були інженерні підрозділи, кількість яких не дозволяла виконувати завдання. Постало питання, як в короткі теми підготувати саперів, бо їх треба підготовлювати мінімум декілька місяців, щоб психологічно міг виявляти різноманітні вибухонебезпечні предмети. За цей період було підготовлено 2 078 військовослужбовців за спеціальністю «сапер», — зазначив він.

Генерал також повідомив, що війскові вже перевірили 480 гектарів земель на наявність мін.

Наразі у Міноборони займаються створенням чіткої карти, де можуть бути вибухонебезпечні предмети на Луганщині та Донеччині. Оновили близько 7 000 топографічних карт.

 

 

Мая Голуб з Києва для Громадського радіо

«Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки медіа-проекту Mymedia»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+