Слухати

У мережу виклали код, що дозволяє побачити всіх покемонів у Pokemon GO

19 липня 2016 - 11:05
Програміст, що виклав код, попередив користувачів, що не несе ніякої відповідальності за безпеку чужих пристроїв
У мережу виклали код, що дозволяє побачити всіх покемонів у Pokemon GO / Новини на Громадському радіо

Користувач Ахмед Аль-Мутава опублікував основний код, який дозволяє відобразити на карті усіх покемонів, передає Захід.нет.

Це стало можливо завдяки тому, що сервер гри у відкритому вигляді повертає місцезнаходження всіх покемонів у відповідь на запит з будь-якими координатами. Код програміст опублікував на веб сервісі GitHub. Це означає, що кожен раз, коли гра показує місцезнаходження «покестопів» або арен (спеціальні локації в грі, які видно на карті), разом з ними стають відомі й координати найближчих покемонів, які спочатку приховані від гравців.

53 773.jpg

Покемони // GitHub
Покемони
GitHub

Програміст у своєму повідомленні попередив користувачів, що не несе ніякої відповідальності за безпеку чужих пристроїв. У якості підтвердження, що код працює, програміст завантажив карту міста Боулдер (штат Колорадо, США), на якій відзначені місця розташування всіх покемонів.

Один з користувачів мережі reddit також оприлюднив покрокову інструкцію щодо установки коду. За словами Аль-Мутави, сервіс Google Maps «працює грубо» і показує багато здубльованих покемонів, веб-сторінки часто потребують оновлення, але програміст пише, що нічого не може з цим вдіяти, пояснюючи баги проблемами з серверами гри.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+