Слухати

Утримувачі заручників у Єревані закликають народ повставати — відео

19 липня 2016 - 10:14
«Ми роками не хотіли йти на цей крок, але іншого виходу, на жаль, немає зараз. Від вас, народ, залежить продовження», — загарбники-повстанці звернулися до народу на відео
Утримувачі заручників у Єревані закликають народ повставати — відео / Новини на Громадському радіо

У мережі з’явилося відео загарбників, що утримують заручників у Єревані, і цими діями вимагають звільнити опозиціонера Жирайра Сефиляна та розпустити вірменський уряд. Автори відео закликають людей виходити на протести проти влади. Звернення на відео переклала для «Громадського радіо» вірменська журналістка Арміне Агаронян.

«Нам нема чого сказати. Єдине що: народ, ми не ісламісти, ми ті люди, які не терплять політики Сержа Сарксяна, того, як він ставиться до народу. І саме його відношення більше схоже на ісламізм. Ми роками не хотіли йти на цей крок, але іншого виходу, на жаль, немає зараз. Від вас, народ, залежить продовження. Ми тут заради нашої Батьківщини, сьогодні питання втрати нашої Батьківщини таке важливе, що ми іншого виходу не бачимо. Ми поставили на кон наше життя і сподіваємося, що наш народ зрозуміє і зробить все, щоб у нашій країні почалися зміни. Ми просимо вийти на вулиці, тебе, народ, і йти до перемоги переможним мостом, який ми заклали. Доброго вам шляху. Впевнений, ми завтра зустрінемося і обнімемося з перемогою!», — повідомляється на відео. 

Відео записали представники групи «Сасна Црер» (дослівний переклад неможливий), воно з’явилося сьогодні. 

Вчора ввечері учасники мітингу пройшли ходою, і на зворотному шляху вони сіли на перехресті Маштоца і Тумая (центральні вулиці поруч з площею Свобода), і вимагають випустити на свободу все раніше затриманих громадян. Двох учасників ходи, яких затримали, побили, і вони з травмами переведені в лікарню. Після того, як учасники ходи дізналися, що їх друзів відпустили, вони продовжили хід і перебували на площі «Свобода» і невелика група активістів пішла до місця, де утримуються заручники.

Сьогодні, 19 липня, група учасників ходи пройшла до будівлі, де утримуються заручники і тепер невелика їх група там сидить разом з журналістами.  

Нагадаємо, 17 липня о 5 ранку в Єревані група озброєних осіб захопили будівлю полку патрульно-постової служби поліції. Загарбники вимагали звільнити ув’язненого опозиціонера Жирайра Сефиляна і розпустити уряд.

У Єревані почали затримувати активістів за відставку уряду.

У Єревані повстанці звільнили двох заручників — офіційно.

Хто такий Жирайр Сефилян і чому у Єревані прагнуть його звільнення?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+