Слухати

Журналіст зняв на камеру «дощ» у київському театрі

19 липня 2016 - 18:49
Щоб відремонтувати дах, потрібно близько 30 тисяч гривень
Журналіст зняв на камеру «дощ» у київському театрі / Новини на Громадському радіо

Журналіст Сергій Мокрушин виклав у соцмережі відео, на якому видно, як під час дощу в одному з приміщень київського театру, що показує вистави про Донбас, зі стелі тече вода. 

«Це — справжній дощ. Дощ у справжньому театрі. У тому самому залі, де мені вдалося побачити один з найбільш справжніх вистав у моєму житті — „Ополченців“. PostPlayТеатр — це дуже сміливі люди, які сьогодні роблять те, що державі, суспільство, всім нам ще належить — зшивати нашу країну. PostPlayТеатр в якомусь сенсі тренує нас. Але в цьому залі іноді йде дощ. Зрозуміло, що грати тут неможливо не тільки взимку, але і влітку, декорації сиріють і псуються», — ділиться журналіст бідою.

Щоб відремонтувати дах, потрібно близько 30 тисяч гривень.  

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+