Слухати

Кабінет міністрів України пікетує близько 500 людей  / Новини на Громадському радіо

Кабінет міністрів України пікетує близько 500 людей

20 липня 2016 - 11:01
Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо» Наталя Роп, яка зараз знаходится на місці подій

«Активісти зараз пікетують Кабінет міністрів. Тут шахтарі, залізничники, авіатори — з профспілок. Також є представники Цивільного корпусу «Азов» і Правого сектору. За оцінками поліції — 300 людей. Представник незалежної профспілки гірників Михайло Волинець говорить що на мітингу близько 1000 людей», — розповіла журналістка.

13 728 408_1 360 402 483 977 611_312 071 206_o.jpg

Люди вимагають припинити закриття шахт // Громадське радіо
Люди вимагають припинити закриття шахт
Громадське радіо

«Може скластися так що до зими українські шахти будуть штучно зупинені. Бо не дають вагони для відвантаження вугілля і затримують зарплату шахтарів. Ми вимагаємо негайної сплати зарплати. Ми вимагаємо повернення надр укр народу. Ми вимагаємо покласти мораторій на закриття шахт», — каже Михайло Волинець.

«Заборгованість по заробітній платі більше 500 млн. Шахти не готові до осінньо-зимового періоду. І до зими не будуть здатні практично видобувати вугілля., я маю на увазі державні шахти. Сам міністр заявив, що із 35 шахт він хоче залишити 7 шахт. Він посилався на якусь програму яку ми не бачили. Ми хочемо знати плани уряду. І ми хочемо впливати на ці плани. Ми вимагаємо зберегти шахти, зберегти енергетичну безпеку держави. І зберегти робочі місця для робітників», — зазначив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець

Організатори заявляють, що пікетуватимуть Кабмін декілька годин, а потім підуть під Міненерго, щоб вимагати зустрічі із міністром і вручити йому свої вимоги.

Наталя Роп з «Громадського радіо»

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+