Слухати

О 19.00 у Києві на Майдані Незалежності вшанують пам'ять Павла Шеремета

20 липня 2016 - 12:57
Бажають віддати данину пам'яті Шеремету можуть також нести квіти до київського медіахабу на вулицю Суворова 4/6
О 19.00 у Києві на Майдані Незалежності вшанують пам’ять Павла Шеремета / Новини на Громадському радіо

Анонс акції в ефірі програми Київ-Донбас зробила представниця організації КримSOS Світлана Андріюк, яка приїхала до Києва з Білорусі.

«Вбивство журналіста Павла Шеремета — це злочин, спрямований на дестабілізацію ситуації в державі», зазначив директор департаменту комунікацій МВС Андрій Шевечнко.

Він висловив співчуття від імені відомства в зв’язку з загибеллю журналіста.

«Всі сили правоохоронних органів будуть задіяні для розкриття цього злочину», — написав Шевченко.

Факторами періодичних нападів на представників засобів масової інформації є неналежний рівень реакції влади на розслідування подібних злочинів і байдужість з боку громадськості. Про це йдеться в заяві Національного медіа-профспілки України за фактом вбивства журналіста Павла Шеремета.

Там зазначили, що вбивство Шеремета показало, що смертельна небезпека чекає журналістів не тільки в зоні бойових дій, але і під їхнім будинком від цілеспрямованих терористичних і кілерських атак. У відомстві висловили надію на якісне розслідування щодо з’ясування замовників вбивства. Також в медіа-профспілці нагадали, що напади на журналістів в Україні є майже повсякденним явищем.

До Києва виїхала мати журналіста Павла Шеремета, який загинув від вибуху в центрі української столиці сьогодні вранці. Про це Громадському радіо розповіла білоруська журналістка Світлана Калінкіна, яка працювала разом з Шереметом над книгою «Випадковий президент» про Олександра Лукашенка. Дата похорону журналіста поки не визначена. І сподівалася, що в Мінську пройде публічна церемонія прощання з журналістом.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+