Слухати

Переселенці принесли прем'єру Гройсману величезні окуляри

20 липня 2016 - 14:57 198
Представники громадських організацій принесли під Кабімін великі окуляри, закликаючи Прем’єр Міністра Володимира Гройсмана відкрити очі на проблеми внутрішньо переміщених осіб

На акції також вшанували хвилиною мовчання пам’ять трагічно загиблого 20 липня журналіста Павла Шеремета.  

Активісти  презентували свій альтернативний уряду звіт за 100 днів роботи щодо  проблем переселенців.

dscf0298.jpg

Плакат на акції протесту переселенців. Київ 20.07.2016 // Громадське радіо
Плакат на акції протесту переселенців. Київ 20.07.2016
Громадське радіо

 Громадські активісти написали звернення від громадських організацій до Володимира Гройсмана,  де  закликають не залишати без уваги переселенців. У зверненні активісти закликають врахувати пропозиції громадськості щодо змін до постанови № 365.  На їх думку по відношенню до переселенців, які отримують соціальні виплати, мають діяти ті самі механізми, що й по відношенню до інших отримувачів соцвиплат. 

e78fe0a4-c543-4690-b6bf-4f573 677 476c.jpg

Переселенці принесли під Кабмін окуляри для Гройсмана // Громадське радіо
Переселенці принесли під Кабмін окуляри для Гройсмана
Громадське радіо

Активісти закликають якнайшвидшій розробці по впровадженню недискримінаційної політики по відношенню до внутрішньо переміщених громадян, які проживають на непідконтрольній України території.  Звернення підписали 30 громадських  організацій.

Координатор з розвитку ГО «Донбас СОС» Ольга Гвоздьова зазначила незаплановані перевірки дискримінують переселенців

«Коли приймалися постанови  йшла мова про те, що їх будуть доробляти. Вже зараз ми бачимо, що виконати їх зараз неможливо. Представники управлінь соцзахисту говорять, що інспекторів у них недостатньо. Ми хочемо сказати, що не треба формувати політику по відношенню до внутрішньо переміщених осіб без самих ВПО. Такі нові постанови не можуть бути узгоджені з громадою. Тому ми хочемо сказати пану Гройсману: «Володимире Борисовичу, відкрийте очі на проблеми переселенців. Це громадяни України, яких не треба відділяти в окрему категорію», — зазначила Ольга Гвоздьова

До активістів вийшов заступник міністра соціальної політики України Віталій Мущинін. Йому передали звернення від громадських організацій.

Віталій Мущинін не взяв окуляри від переселенців. Він  заявив, що у Міністерстві соцполітики моніторять ситуацію з внутрішньо переміщенними особами.

«Дійсно, ми маємо зараз сьогодні певні труднощі, бо  ми маємо за дуже короткий час відновити соцвиплати, яким людям були сьогодні призупинені», — зазначив Володимир Мущинін.

Мая Голуб  з  Києва для Громадського радіо

«Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки медіа-проекту Mymedia». 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+