Слухати

Під Міністерством енергетики України встановили шибеницю

20 липня 2016 - 13:53
Зараз там проходить пікет, на якому вимагають припинити закриття шахт та виплатити борги по зарплаті шахтарям. В мітингу беруть участь Цивільний корпус "Азов", "Правий сектор" та профспілка гірників
Під Міністерством енергетики України встановили шибеницю / Новини на Громадському радіо

На шибениці  висять манекени в сорочках із  прізвищами Вараш, Чернега, Кузяра, Трегубенко, Онищенко, Бояркін. За інформацією Михайла Волинця, на вході до міністерства залишилися на шибениці корупціонери, пов’язані з енергетикою. «На манекенах повісили 6 табличок з прізвищами теперішніх і колишніх  політиків», — сказав він. 

Учасники акції вимагають не закривати шахти, підвищення заробітної плати. 

dscf0361.jpg

Шибениця під будівлею Міністерства енергетики // Громадське радіо
Шибениця під будівлею Міністерства енергетики
Громадське радіо

Зараз під будівлею міністерства знаходяться біля 100 людей. На манекенах, яких повісили на шибеницю, прізвища народних депутатів України. Представник незалежної профспілки гірників зайшов у будівлю Міністерства для розмови в представниками відомства. 

dscf0378.jpg

На мітингу представники профспілок, цивільного корпусу Азов та Правого сектору // Громадське радіо
На мітингу представники профспілок, цивільного корпусу Азов та Правого сектору
Громадське радіо

Кілька годин тому пікетувальники знаходилися під будівлею Кабміну і заявляли, що мітинг продовжиться перед будівлею Міненергетики України

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+