Слухати

«Після обстрілів Авдіївка повністю знеструмлена, немає води», — журналістка

20 липня 2016 - 13:35
В результаті нічного обстрілу прифронтовій Авдіївки на донецькому напрямку місто залишилося без водо- і електропостачання
«Після обстрілів Авдіївка повністю знеструмлена, немає води», — журналістка / Новини на Громадському радіо

Крім цього, електрика відсутня на коксохімічному заводі і Донецькії фільтрувальній станції. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив генеральний директор Авдіївського коксохімічного заводу Муса Магомедов. Він уточнив, що коксохім за рахунок власної генерації веде мінімальну видачу першим і другим коксовими цехами, третій і четвертий переведені в режим обігріву.

В Авдіївці знаходиться кореспондент Громадського радіо Ірина Сампан. За її словами, після обстрілів о третій годині ночі Авдіївка залишилась без світла. Також у місті немає води. Там, де є можливість вмикають електрогенератори. Хоча, є магазини, які працюють попри відсутність електроенергії. 

Ірина Сампан додала, що сьогодні розраховувала виїхати до Авдіївської промзони. Але в прес-службі штабу АТО заявили, що необхідно заповнити додаткову заявку на в’їзд туди, крім стандартної акредитації.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+