Слухати

Шість країн вирішили продовжити санкції ЄС проти Криму і Севастополя

20 липня 2016 - 17:29
Україна, Грузія, Чорногорія, Албанія, Ліхтенштейн і Норвегія приєдналися до рішення про продовження санкцій ЄС проти Криму і Севастополя до 23 червня 2017 року
Шість країн вирішили продовжити санкції ЄС проти Криму і Севастополя / Новини на Громадському радіо

Україна, Грузія, а також Чорногорія, Албанія, Ліхтенштейн і Норвегія приєдналися до рішення про продовження санкцій ЄС проти Криму і Севастополя до 23 червня 2017 року, ідеться в повідомленні глави дипломатії ЄС Федеріки Могеріні, пише РИА Новости Крым.

У заяві нагадується, що 17 червня 2016 року Рада ЄС вирішила продовжити дію санкцій проти Криму і Севастополя до 23 червня 2017 року.

«Країни-кандидати Чорногорія та Албанія і країни, що входять до Європейської асоціації вільної торгівлі, Ліхтенштейн і Норвегія, що входять в Європейську економічну зону, а також Україна і Грузія приєднуються до рішення Ради. Вони забезпечать відповідність національної політики з цим рішенням Ради», — повідомила Федеріка Могеріні.

За її словами, «Європейський Союз бере до уваги ці зобов’язання і вітає їх».

Санкції проти Криму були введені в червні 2014 року. Обмеження почалися з заборони імпорту в ЄС товарів без українських сертифікатів, пізніше Євросоюз заборонив ввезення до Криму значної кількості товарів з ЄС і повністю заборонив інвестиції в економіку півострова. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+