Слухати

26-річний боєць вижив після вибуху гранати — без руки і з численними ранами

21 липня 2016 - 12:55
До лікарні ім. Мечникова у Дніпрі надійшов боєць АТО, якому гранатою відірвало руку, а також поранило голову, живіт, кінцівки. Головний лікар описав численні травми новоприбулого бійця
26-річний боєць вижив після вибуху гранати — без руки і з численними ранами / Новини на Громадському радіо

У Дніпро до лікарні ім. Мечникова учора доставили 26-річного важкопораненого бійця Руслана, а сьогодні головлікар Сергій Риженко виклав його фото та описав численні поранення. Лікар відзначає оптимізм  персоналу, і зокрема медсестри, яка впевнена, що бійця вдасться вилікувати. 

«Медсестра Олена в свої юні роки побачила більше війни, ніж багато по телевізору. Сотні поранених. «Коли вони починають говорити, у мене з’являється радість, вставати — щастя». Руслан, 26 років, надійшов учора. Множинні, від вибуху гранати, поранення голови, грудей, живота, кінцівок. Відрив правої руки. Проникаючі поранення шиї. Рвана рана нижньої щелепи», — описує Сергій Риженко. 

«Граната сильніше, але ми його врятуємо і вилікуємо. У нас таких важких в лікарні Мечникова, було багато», — говорить медсестра Олена.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що за липень в зоні АТО загинуло 27 військовослужбовців, а 123 отримали поранення.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+