Слухати

Бумбокс презентував новий кліп, в якому гітари стали скейтами — відео

21 липня 2016 - 12:37
Музиканти у кліпі катаються на справжніх гітарах, до яких прироблені колеса від скейтів
Бумбокс презентував новий кліп, в якому гітари стали скейтами — відео / Новини на Громадському радіо

Гурт «Бумбокс» сьогодні презентував свій новий кліп на пісню «Рок-н-рол». Кліп знімався у «Ленінській кузні», судноремонтному заводі Києва.

Найбільш незвичайною і найбільш травмонебезпечною можна вважати ту частину кліпу, в якій Андрій «Муха» Самойло й Денис Левченко катаються на справжніх гітарах, до яких прироблені колеса від скейтів, пишуть в гурті.

«І для Мухи, і для Дениса, людей від скейтбордингу далеких, це був унікальний досвід», — зазначається в описі відео. 

У кліпі знімається танцювальна група Red Foxes — вісім дівчат хоч трохи, але прикрашають суворі індустріальні пейзажі. А які трюки вони виконують!

Раніше проти ідеї квот на українську музику виступили понад півсотні українських виконавців. Серед них Руслана Лижичко, соліст групи «Бумбокс» Андрій Хливнюк і Джамала.

Також «Громадське радыо» передавало, що «Бумбокс» зіграв на благодійному концерті, кошти  з якого пішли бійцям у зоні АТО.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+