Слухати

Чи дійсно втік мер Ірпеня Володимир Карплюк?

21 липня 2016 - 15:10
За словами Генпрокуратури мер міста Ірпінь Володимир Карплюк втік з країни
Чи дійсно втік мер Ірпеня Володимир Карплюк? / Новини на Громадському радіо

Оновлену інформацію щодо втечі мера Ірпеня коментує Ірина Федорів, яка представляє ГО «Чесно».

«Є інформація з інших ЗМІ, що Володимир Карплюк має після 15:00 з’явитися в міській раді, тому найближчим часом ми це перевіримо. Зараз тривають обшуки в Федорука. Нагадаю, що Приірпіння – це найближча територія до Києва, яка є рекреаційною зоною, відповідно, тут дуже багато зелених зон та лісів, і тому ця земля поблизу столиці надзвичайно дорога. Свого часу була заснована фірма «Будрегіонінвест» і головними дійовими особами в ній була дружина Федорука і дружина Капрлюка. Відповідно, хлопці добре влаштувались: пішли в місцеве самоврядування, де виділяється земля, та перенаправляли земельний потік на своїх родичів. І там відбувалась забудова.Схема дуже проста: ділянки виділяються на підставних осіб, потім вони перепродаються за генеральною довіреністю якійсь особі, ця особа робить ще один перепродаж «Будрегіонінвесту» чи ще якійсь фірмі, і таким чином «дерибаниться» Біличанський ліс. Це, напевно, самий скандальний «дерибан» за всю історію України. Вони хотіли освоїти 6000 га – це мільярди грошей. За це вони мають відповідати», — говорить Ірина Федорів.

ГПУ провела обшуки у мера Бучі Анатолія Федорука.

 

Прес-секретарка Юрія Луценка підтвердила, що обшуки проходять в Ірпені та Бучі. 

Володимир Ар’єв з ГР «Чесно» поширює чутки, що мер Ірпеня Володимир Карплюк втік з країни. 

16 червня прокуратура Київщини проводила обшук в Ірпінській міській раді у зв’язку з земельними махінаціями.

Справа стосується розкрадання Біличанського лісу. Прокуратура області просить повернути землі до попереднього стану та внести зміни в земельно-кадастрову документацію.

13.jpg

Лист прокуратура // Громада Приірпіння
Лист прокуратура
Громада Приірпіння
 

Та попри звернення прокуратури, Держгеокадастр, який знаходиться в Бучанській раді й орендує приміщення за 1 гривню, до слова, на останній сесії якраз був продовжений договір оренди, не поспішає вносити відповідні зміни.

Раніше Антикорупційна платформа «Блоку Петра Порошенка» звинуватила мерів Бучі та Ірпеня Анатолія Федорука та Володимира Карплюка в розкраданні угідь розташованого неподалік від Києва Біличанського лісу, який є має статус рекреаційної зони і є недоторканним.

«Сотні земельних актів прокуратура оскаржує в судах. Але розкрадачів землі це не зупиняє, і навіть на ділянках, на які накладено прокурорський арешт, продовжують вирубувати дерева. За наявною у нас інформацією, розкрадання лісу біля Ірпеня очолюють екс-регіонал, мер Бучі Анатолій Федорук і його кум і колишній заступник і нинішній мер Ірпеня Володимир Карплюк. За наявними даними кримінального провадження, Федорук причетний до незаконного виведення землі під скандальне Бучанское Межигір’я. А у Карплюка досі є ділянка в самому Біличанському лісі», — йшлося в заяві.

Раніше активістка та депутатка Коцюбинської ради Ірина Федорів у ефірі «Громадського радіо» розповідали про дерибан Біличанського лісу.  Тоді мер Ірпеня Володимир Карплюк також висловився з цього приводу у нашому ефірі і заперечив, що має там ділянку. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+