Слухати

Повернення до Луганська — блогер у відео описав, як живе місто

21 липня 2016 - 11:03
Анонімний блогер з Луганська записав відео, у якому розповів, що потрібно знати і до чого бути готовим, якщо людина вирішила повернутися до Луганська
Повернення до Луганська — блогер у відео описав, як живе місто / Новини на Громадському радіо

Блогер nonamer.info зізнається, що військові дії не закінчені. Людей у військовій формі на вулицях міста багато. І треба бути готовим, що за вікном можна почути звуки обстрілів. 

За його словами, комендантський час створює незручності: після 11 вечора не можна нічого купити і нікуди поїхати громадським транспортом, навіть таксі.

Дефіциту продуктів немає. Але автор нарікає на те, що одяг вдвічі дорожчий за російські та київські ціни.

Наприкінці автор підсумовує і радить, що якщо вдалося знайти житло і роботу за межами Луганська, краще у місто не повертатися.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+