Слухати

У виправній колонії на Київщині не дорахувалися 3 в’язнів — поліція

21 липня 2016 - 10:44
Представники Міністерства юстиції України проводять перевірку за обставинами даної події
У виправній колонії на Київщині не дорахувалися 3 в’язнів — поліція / Новини на Громадському радіо

Вчора, 20 липня, увечері у виправному центрі в смт. Коцюбинське, що на Київщині, між працівниками установи та засудженими відбувся конфлікт, але по прибуттю поліцейських підрозділів його вичерпано, повідомляє прес-служба Київської поліції. 

«Кілька днів тому на вечірню перевірку в поселення цього виправного центру не з’явилися три людини», — зазначили в поліції. 

Наразі поліція встановлює їх місце перебування. Виправний заклад працює згідно свого розпорядку дня.

Представники Міністерства юстиції України проводять перевірку за обставинами даної події. 

Раніше в ЗМІ повідомляли про бунт в Коцюбинській колонії-поселенні, де «втекла» частина ув’язнених ( як виявилося, зараз не дораувалися лише 3). Місцеві поліцейські підняті по тривозі зі спецзасобами прибули на місце. 

Державна пенітенціарна служба повідомляє, що 20.07.2016 близько 20 години під час прибуття засуджених до Ірпінського виправного центру управління ДПтС України було здійснено огляд засуджених з метою виявлення у них заборонених предметів і виявилося, що один із засуджених перебував під дією наркотичних речовин.

До останнього було застосовано фізичну силу, що викликало обурення основної маси засуджених. Вони зібралися біля чергової частини та висловили невдоволення шляхом побиття вікон. 

На місце події прибули співробітники обласного управління та апарату ДПтС України, завдяки яким вдалося припинити масову непокору засуджених.

Із засудженими було проведено роз’яснювальну роботу, здійснено перевірку наявності їх на своїх місцях та здійснено команду «Відбій». Усі особи, які відбувають покарання в Ірпінському виправному центрі (№ 132), перебувають на місці! Втечі засуджених не допущено.

Також співробітниками установи було викликано карету «швидкої допомоги», лікарі якої надали засудженому, до якого було застосовано фізичну силу, необхідну медичну допомогу. На даний час зазначена особа перебуває в установі, госпіталізації не потребує.

За даним фактом проводиться службова перевірка. Про дану подію повідомлено відповідні правоохоронні органи.

Ситуація в установі контрольована, зазначають пенітенціарники.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+