Слухати

В Україні можна буде зберігати номер мобільного при зміні оператора

21 липня 2016 - 09:36
Сервіс запустять до кінця року. Про це повідомляє прес-служба компанії "SI Center", яка виграла тендер на впровадження цієї послуги
В Україні можна буде зберігати номер мобільного при зміні оператора / Новини на Громадському радіо

До кінця поточного року в Україні буде запущена послуга перенесення номера при зміні оператора (MNP).

Про це повідомляє прес-служба компанії «SI Center», яка виграла тендер на впровадження цієї послуги.

20 липня, Київський апеляційний господарській суд задовольнив скаргу компанії «Ес Ай Центр», в якій просив відмінити ухвалу Господарського суду м. Києва про вжиття заходів до забезпечення позову шляхом заборони УДЦР укладати договір із «Ес Ай Центр», як переможцем процедури закупівлі.

«Найближчим часом буде проведено зустріч представників УДЦР та компанії «Ес Ай Центр», після чого відбудеться підписання контракту. Одразу після цього «Ес Ай Центр» розпочне реалізацію послуги переносу номерів, яка триватиме протягом 136 днів, тобто до кінця року», — прокоментував подію Дмитро Зарахович.

У повідомленні також зазначається, що технологічно компанія повністю готова швидко реалізувати послугу перенесення номерів від одного мобільного оператора до іншого для населення України.

Такод в прес-службі нарікають на компанію «Діалінк», яка нібито всіляко намагається затягнути процес впровадження послуги.

«Це підтверджує факт подачі 10 однакових позовних заяв до Київського господарського суду про визнання недійсними рішень конкурсної комісії, поновлення строку та зобов’язання укласти договір. А також 5 судових позовів щодо відміни тендеру УДЦР», — зазначають в прес-службі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+