Слухати

Кабмін затвердив створення загальної бази наукових текстів для їх перевірки

22 липня 2016 - 13:18
Відтепер, можливо, можна буде автоматизувати перевірку на плагіат
Кабмін затвердив створення загальної бази наукових текстів для їх перевірки / Новини на Громадському радіо

Сьогодні в уряді прийняли розпорядження «Про створення Національного репозитарію академічних текстів». Про це в соцмережі повідомила заступниця голови Міністерства освіти Інна Совсун. 

«Це значить, що тепер у нас буде загальна база наукових текстів, і можливо,буде автоматизувати перевірку на плагіат! Бо сьогоднішня система, коли рішення щодо наявності чи відсутності плагіату приймаються на основі суб’єктивних висновків, явно дає збої. Окремо хочу подякувати Alina Chubko за роботу по створенню репозитарію», — написала Інна Совсун.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+