Слухати

У Києві і Дніпрі відкривається набір працівників у перші нові МРЕО — Аваков

22 липня 2016 - 09:28
Сьогодні в МВС вперше публікує графіки початку конкурсного набору стажистів по областям і орієнтовні дати відкриття. Наразі відбувається прийом анкет у Київській та Дніпропетровській областях
У Києві і Дніпрі відкривається набір працівників у перші нові МРЕО — Аваков / Новини на Громадському радіо

В кожній області України, по черзі, буде проведено конкурсний відбір персоналу нових сервісних центрів МВС. Учасники пройдуть стажування, де кандидати отримають теоретичні та практичні знання від кращих тренерів.  Про це написав голова МВС Арсен Аваков на своїй сторінці. 

«Ви повинні бути громадянином України, віком від 18 років, мати вищу освіту (бакалавр, спеціаліст, магістр), відсутність судимостей, досвід роботи в сфері послуг вітається. Ми віддамо вам перевагу для участі в стажуванні, якщо ви мотивовані стати частиною реформи і хочете надавати якісні послуги для громадян! Прямо зараз відкритий набір на стажування в Київській і Дніпропетровській областях», — зазначив він. 

Стежити за всіма оголошеннями можна на сторінці Головний сервісний центр МВС або на сайті.

Сьогодні в МВС вперше публікує графіки початку конкурсного набору стажистів по областям і орієнтовні дати відкриття нових сервісних центрів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+