Слухати

В Ізмаїлі найменшій отруєній дитині 1,5 роки — мама дала їй шаурму

22 липня 2016 - 12:05
У лікарні Ізмаїла вже 77 осіб з діагнозом сальмонельоз. Про це «Громадському радіо» в ексклюзивному коментарі повідомив міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко
В Ізмаїлі найменшій отруєній дитині 1,5 роки — мама дала їй шаурму / Новини на Громадському радіо

Кількість отруєних шаурмою в Ізмаїлі зросла до 77 осіб, з них діагноз сальмонельоз у 62 дорослих і 15 дітей. Найменшій дитині півтора роки. Мама пригостила її шаурмою. Про це «Громадському радіо» в ексклюзивному коментарі повідомив міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко.

«Всі середньої тяжкості, але є вже ті, які готові до виписки, але ми не квапимо, це досить складна і підступна інфекція. Завдання поставлене повністю людей вилікувати. В даному випадку, що стосовно цієї інфекції, інкубаційний період у неї 1-2 доби. Перші, які мають слабший імунітет, надійшли ввечері 19-го числа, і останні, швидше за все, сподіваємося, надійшли сьогодні вночі. Всього було реалізовано 100 порцій шаурми», — розповів Андрій Абрамченко.

abramchenko_650x410.jpg

Андрій Абрамченко // www.rbc.ua
Андрій Абрамченко
www.rbc.ua

За його словами, поки ніхто не виписується. Термін лікування до 10 днів. Лікарі нікого не кваплять виписуватися, лікування проходить за державні кошти.

«Слідчі заходи проводяться, кримінально виробництво розпочато. Кафе закрито в рамках роботи комісії ТБЧС. Я нагадаю, що зараз діє мораторій на перевірки. Це одна з причин ось таких ось спалахів інфекції. Це неможливо, їх профілактично попередити», — зазначив мер.

Він додав, що точка з інфікованою шаурмою є вбудованим у житловий будинок кафетерієм.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+