Слухати

За 2 роки після звільнення у Попасній залишаються зруйнованими 70 будинків  / Новини на Громадському радіо

За 2 роки після звільнення у Попасній залишаються зруйнованими 70 будинків

22 липня 2016 - 18:17
Близько 70 приватних будинків у Попасній повністю зруйновані, в них неможливо жити. За останній рік вдалося відновити лише 25 будинків

У місті Попасна Луганської області після боїв залишаються зруйнованими близько 70 приватних будинків. Гроші на відновлення будинків господарі отримують тільки від міжнародних організацій, розповів «Громадському радіо» голова Попаснянської райдержадмістрації Роман Власенко.

«Є проблема саме відновлення індивідуального житла людей, яке постраждало. Проблема з використанням державних бюджетних коштів на ці цілі. Немає ніякої компенсації на державному рівні, ні можливості фінансувати такі роботи. Якщо у нас зруйновано близько тисячі будинків, повністю зруйновано близько 100 будинків, то за останній рік ми змогли відновити 25 будинків. Частково зруйновані вдалося відновити за рахунок гуманітарної допомоги», — зазначив він.

Роман Власенко додав, що 90% відсотків багатоквартирних житлових будинків, пошкоджених під час боїв, вже відновлено. Глава району перерахував, які ще об’єкти потрібно ремонтувати.

«Много проблем по водообеспечению, проблемы с дорогами. Мы прифронтовая зона, у нас иногда тяжелая техника ездит… Два моста на территории  района взорванных», — додав він.

Нагадаю, сьогодні жителі Попасної відзначають два роки з дня визволення міста від бойовиків.

Дивіться також бій за Торецьк рівно 2 роки тому — унікальне відео.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+