Слухати

Фермери Херсонщини висіяли великий тризуб і встановили рекорд

23 липня 2016 - 16:04
Довжина тризубу з чорного рису 24,7 метрів, ширина — 16,4 метри
Фермери Херсонщини висіяли великий тризуб і встановили рекорд / Новини на Громадському радіо

У селі Антонівка Скадовського району Херсонщини зафіксували рекорд — висіяний чорним рисом великий тризуб.  Довжина якого 24,7 метрів, ширина — 16,4 метри. Тризуб є переможцем в номінації «Найбільший герб України, створений і посіяний рисом з чорним листям», — передає Херсонська ОДА

img_4878-500x375.jpg

Тризуб в полі // http://khoda.gov.ua/
Тризуб в полі
http://khoda.gov.ua/

Зображення тризуба, яке можна побачити навіть з космосу, власноруч висіяли співробітники відділу селекції Інституту рису НААН України під керівництвом завідувача, кандидата сільськогосподарських наук Дмитра Шпака.

dji_0011-500x375.jpg

Тризуб з висоти пташиного польоту // http://khoda.gov.ua/
Тризуб з висоти пташиного польоту
http://khoda.gov.ua/

«Мало хто знає, що рис є однією з найбільш споживаних зернових культур в Україні. В світовій практиці вже давно започатковано техніку малювання картин за допомогою висаджування рису різних кольорів. Це не перший творчий проект нашого Інституту, але на цей раз він присвячений 25-ій річниці незалежності України. Ми, селекціонери, вирішили висіяти Малий герб України рисом на полі для того, щоб продемонструвати свою громадську позицію в цей непростий для України час», — зазначив директор Інституту рису НААН України Володимир Дудченко.

img_4894-500x375.jpg

Команда // http://khoda.gov.ua/
Команда
http://khoda.gov.ua/

dji_0014-1024x767.jpg

Засіяне поле // http://khoda.gov.ua/
Засіяне поле
http://khoda.gov.ua/

Раніше у Києві з’явився гігантський кукурудзяний лабіринт.

img_20 160 715_125 148.jpg

Київ, кукурудзяний тризуб  // www.rbc.ua
Київ, кукурудзяний тризуб
www.rbc.ua

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+