Слухати

Під Києвом націоналісти зібралися зустрічати учасників хресної ходи

23 липня 2016 - 13:27
Праві розбили табір з кухнею, але намети не ставлять
Під Києвом націоналісти зібралися зустрічати учасників хресної ходи / Новини на Громадському радіо

Націоналістична організація «Добровольчий рух ОУН», очолювана Миколою Коханівським, розбила табір на Житомирській трасі під Києвом в очікуванні всеукраїнського хресного ходу, організованого Українською православною церквою (Московського патріархату), про це передає Лівий берег. 

Православна хода знаходиться в 40 км від столиці.

579 341dab2c20.jpeg

Збір біля траси // Lb.ua
Збір біля траси
Lb.ua

Близько 30 осіб на кількох мікроавтобусах приїхали до КПП на Житомирській трасі з метою розбити наметове містечко біля автобусної зупинки «Сосновий бір». Однак від цієї ідеї відмовилися через переважаючі сили поліції (на місці заздалегідь виявилися не менш семи поліцейських автобусів і два автозаки). У підсумку було вирішено розбивати табір з кухнею, але намети не ставити.

Такий компроміс влаштував поліцію, після чого спецназ, який стояв біля КПП, виїхав. На місці залишилися бійці батальйону «Миротворець».

Сам хресний хід поки знаходиться в район Макарова. Це близько 40 кілометрів від Києва. Завтра хід православних має дійти до села Колонщина, потім до Дмитрівки, а ввечері 26 липня — до Києва. 27 липня віруючі пройдуть від Кільцевої дороги до Володимирської гірки.

Друга частина хресного ходу, яка зараз за планом повинна знаходитися десь в районі Яготина, 27 липня йтимуть по Києву від метро «Бориспільська». Там націоналісти також планують розбити табір.

Нагадаємо, Хресна хода почалася 3 липня на сході України з Святогірської лаври, а 9 липня — на заході країни з Почаївської лаври. 27 липня, напередодні святкування дня Хрещення Руси-України, учасники обох ходів намір зустрітися в Києві на Володимирській гірці і разом пройти до Києво-Печерської лаври, де намічено урочисте богослужіння

57 934 153af98f.jpeg

Чоловіки у формі // Lb.ua
Чоловіки у формі
Lb.ua

5 793 418f65 270.jpeg

Чоловік у балаклаві // LB.ua
Чоловік у балаклаві
LB.ua

579 341beafb1f.jpeg

Плакати // Lb.ua
Плакати
Lb.ua

5 793 416 826ea0.jpeg

Траса  // LB.ua
Траса
LB.ua

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+