Слухати

У Харкові завдяки покемонам з’явився майданчик з лавками / Новини на Громадському радіо

У Харкові завдяки покемонам з’явився майданчик з лавками

23 липня 2016 - 15:28
Народ, що ловить покемонів у популярній грі, попросив комунальників облаштувати лавки, а ті — погодились

У Харкові комунальники облаштували майданчик для жителів, які у парку ловлять покемонів. Цікаву історію його створення описав місцевий журналіст Слава Мавричев.

За його словами, на дитячому майданчику біля ХНУ Каразіна знаходяться три покестопи (точки, де можна ловити покемонів у популярній грі  Pokemon Go).

«Тиждень ходив повз це місце, кожен день народу ставало все більше. П’ятеро людей, десять, двадцять. Сьогодні вранці на майданчику біля Каразіна зібралися вже з півсотні людей. Дощ накрапає, народ під навісом — розважаються. Але, сісти ніде — крамничок немає.
А поруч, метрів за триста — електрокари катаються. Готують парк до реконструкції. Розвозять будматеріали і вивозять лавки з центральної алеї», — описав журналіст.

За його словами, на місці були колишній директор КП «Міськліфт» і радник мера. 

«Підійшли, привітались, поспілкувалися. Він питає — а чого людей так багато? Що за збори? Пояснили йому, показали іграшку. І жартома так запропонували — може, ви хлопцям пару лавок привезете? «Да не вопрос», говорить. Мовляв, все одно на час прилаштувати кудись потрібно.
Уже через п’ять хвилин електрокари потягнулися до альтанки. Ще через півгодини — тут були більше дюжини лавок і крамничок. Кандауров командує погрузчиками, гравці дружно носять і розставляють. Дівчата — протирають брудні лавки. Робочий з гайковим ключем і молотком — затягує болти», — описує журналіст. 

13 731 818_1 062 719 210 485 724_1 062 414 005 745 728 096_o.jpg

Благоустрій // Facebook Слави Мавричева
Благоустрій
Facebook Слави Мавричева

13 724 826_1 062 719 263 819 052_2 224 366 930 554 662 029_o.jpg

Полювання на покемонів // Facebook Слави Мавричева
Полювання на покемонів
Facebook Слави Мавричева

Також народ звернув увагу, що в альтанці є з десяток розеток. Але, електрики немає.  Комунальники пообіцяли викликати електрика.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+