Слухати

У Росії ФСБ обшукує квартиру проукраїнського журналіста Піонтковського

23 липня 2016 - 09:17
На місці працює адвокат Марк Фейгін
У Росії ФСБ обшукує квартиру проукраїнського журналіста Піонтковського / Новини на Громадському радіо

У Росії співробітники ФСБ прийшли з обшуком до квартири онука російського журналіста та політолога Андрія Піонтковського. Про це повідомив у своєму твіттері сам журналіст. 

Адвокат Марк Фейгін, який працює на місці, підкреслює, що Андрій Піонтковський проживає за іншою адресою, а в цій його квартирі живе його онук.

Також Фейгін повідомив, що кримінальну справу стосовно Андрія Піонтковського було порушено 9 березня цього року, але на його запит в ФСБ, він отримав відповідь від 23 березня, що кримінальна справа не порушувалася.

ФСБ в эту минуту ломает дверь в квартиру Пионтковского. Собираются проводить обыск, не дожидаясь меня.

— Mark Feygin (@mark_feygin) 23 липня 2016 р.

Андрій Піонтковський — російський політолог, публіцист; математик, кандидат фізико-математичних наук, провідний науковий співробітник Інституту системного аналізу РАН, член Американської математичної спілки, член партії Яблуко.

За матеріалами Вікіпедії, за місяць до проведення так званого кримського референдуму — 21 лютого 2014 року, в інтерв’ю інтернет-порталу литовського національного радіо і телебачення, Піонтковський заявив, що «Кремль стремится разделить Украину и аннексировать Крым, а Запад не может сдержать Россию, так как политика президента СШАБарака Обами такая же бесхребетная, как и политика Европейского Союза…».

14 березня 2014 року, в статті під назвою «Последняя стадия» Піонтковський заявив, що «Технология и пропагандистское обеспечение путинской аннексии Крыма столь ученически списаны с гитлеровских судетских прописей, что сравнение двух государственных деятелей, бывшее еще совсем недавно уделом «отморозка и отщепенца» Шендеровича, стало сегодня мейнстримом мирового политического дискурса…».

У вересні 2014 р. підписав заяву з вимогою «прекратить агрессивную авантюру: вывести с территории Украины российские войска и прекратить пропагандистскую, материальную и военную поддержку сепаратистам на Юго-Востоке Украины»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+