Слухати

Донбас — це майно, що із землею належить державі Україна, — Невзоров

24 липня 2016 - 11:07
Жителі Донбасу — не господарі всього того, що розташовується на Донбасі — зазначає російський журналіст
Донбас — це майно, що із землею належить державі Україна, — Невзоров / Новини на Громадському радіо

Донбас — це майно, що із землею належить державі Україна

Відомий своєю проукраїнською позицією російський журналіст Олександр Невзоров прокоментував бажання жителів Донбасу від’єднатися від України на власному каналі на YouTube.

Невзоров відповів на запитання: «Ви виступаєте за свободу. Чому жителям Донбасу свободу жити російськими та російськомовними не положено?».

«Їм належить свобода. Вони можуть бути росіянами, російськомовними. Вони можуть бути якими завгодно, якими захочуть. Але без Донбасу. Що таке Донбас? Донбас — це, перш за все, майно. Донбас — це не люди. Донбас — це шахти, гори , поля, ліси, простори, струмки, міста, містечка, електростанції та інше майно. Це майно разом із землею належить державі Україна. Тільки загальнонародним українським рішенням може бути відчужене кому б то не було. Це, до речі, стосується і всіх інших ситуацій. Жителі Донбасу — не господарі всього того, що розташовується на Донбасі», — говорить Невзоров.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+