Слухати

SunSay знявся з дочкою в кліпі «Love Manifest» — відео

24 липня 2016 - 11:44 230
SunSay випустив кліп на «Love Manifest»

У новому відео, локацією для якого став Балі, музикант показав свою 8-річну дочку Соню, а також численних усміхнених місцевих жителів острова.

SunSay — український і російський фанк-реґі гурт. Переважно російськомовний. Його соліст — Андрій Запорожець — український співак, виконавець музики в стилях ф’южн, фанк і реггі. Лідер рок-гурту «SunSay». Колишній учасник гурту «5“Nizza» (20002007).

За даними Вікіпедії, після перемоги гурту SunSay 13 лютого 2016 року у другому півфіналі національного відбору міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення», в українських ЗМІ з’явилась інформація про те, що лідер гурту SunSay, Андрій Запорожець, має про-російські погляди. Зокрема, українські ЗМІ звинуватили Андрія Запорожця у тому, що він, нібито, співав за Антимайдан,що він, нібито, має симпатії до донбаських сепаратистів,та у тому, що він давав концерти в окупованому Криму та Росії вже після анексії Криму Росією у 2014 році.

У минулому українські ЗМІ також повідомляли що у 2014 концерт гурту у Києві було скасовано через неможливість приїзду низки членів гурту в Україну через те, що декілька учасників гурту SunSay є росіянами, яким заборонено в’їзд в Україну СБУ через їхню «антиукраїнську позицію».

Згодом, в інтерв’ю Радіо Арістакрати, Андрій Запорожець підтвердив інформацію, що гурт SunSay виступав в окупованому Криму та Росії вже після анексії Криму у 2014 році та заявив, що не збирається припиняти свої виступи у Росії, адже у SunSay в Росії величезна аудиторія, що довго формувалася.

Пізніше, PR-менеджер гурту, Ксенія Шагова, заперечила підтримку Андрієм Запорозьким сепаратистів.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+